2 випуск. Амазонка
Viasat Nature

Viasat Nature

У ЗАПИСІ
2022Шоу, Документальні, Природа, Пізнавальні, Нідерланди
SD52 хвилини

Науково-популярний документальна програма, присвячений неймовірному світові дикої природи унікальних територій, відомих під назвою Латинська Америка. Саме тут знаходиться найбільший у світі тропічний ліс – амазонські джунглі, що є найбагатшою екосистемою планети. Адже саме тут мешкає третина всіх видів живих організмів. Через виключно сприятливі кліматичні умови, тутешні дикі ліси буквально кишать життям від верхівок дерев і до болотистих низин, а також теплих вод численних річок і водойм. Різноманітність представників місцевої флори і фауни, що приголомшує своєю кількістю, об'єднана однією загальною рисою - прагненням будь-яким способом вижити в цьому одночасно прекрасному і суворому місці. І саме завдяки тому, що кожна жива істота пристосовується до існування по-різному, у цих краях відзначається таке різноманіття. Адже часом непрохідні хащі є багаторівневий світ, де навіть мешканці одного дерева, наприклад, ведуть настільки різні способи життя, ніби вони живуть у різних куточках планети. Але не одними джунглями відомі ці великі області земної суші, адже там розташовані величні Анди, найдовший гірський ланцюг у світі, а також велика заболочена низина Патанал, чергове рідкісне природне явище.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.