Таємна долина китів у Єгипті
Viasat Nature

Viasat Nature

У ЗАПИСІ
2023Шоу, Документальні, Природа, Великобританія
SD52 хвилини

Ваді Хітан - це не просто місце, це дивовижний портал в передісторію, де кожен камінь, кожен шар ґрунту зберігає таємниці давніх часів. Тут, у самій серцевині Єгипту, відкривається дивовижний світ, в якому жили древні кити, акули, крокодили, риби-пили, черепахи і навіть примітивні слони. Але що робить це місце по-справжньому захоплюючим, то це те, що всі ці стародавні істоти збереглися настільки добре, що здається, ніби час завмер у момент їх зникнення. Вони не просто скам'янілі — вони зберегли свої контури, текстури, і навіть вміст шлунка залишився недоторканим, наче миттєво замороженим у часі. Приєднайтесь до нашої захоплюючої подорожі та пориньте в дивовижний світ давнини, де кожен зразок є живим свідченням дивовижного минулого нашої планети.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.