1 випуск. 1 сезон. Ініціація
Viasat History HD

Viasat History HD

У ЗАПИСІ
2022Шоу, Документальні, Історичні, Франція
SD53 хвилини

В історії був час, коли римська армія була непереможною, але цей успіх став можливим лише завдяки її виключно потужній армії. Важкі піхотинці, відомі як легіонери, були ефективними, дисциплінованими та абсолютно безстрашними, майже міфологічними. І все-таки вони були людьми з плоті та крові. Яка людина стане легіонером? Як вони жили та про що мріяли? Що пов'язувало їх разом, готових ризикувати власним життям заради своїх однополчан? Відкриття давньоримських таборів у всій Європі проливають світло на життя їхніх солдатів. За останні кілька десятиліть численні археологічні розкопки допомогли зруйнувати кліше, що оточує легендарну фігуру. Це археологічне та наукові дослідження оживлять цей древній світ, щоб розкрити правду про живу людину, яка стоїть за легендарним солдатом.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.