2 випуск. 1 сезон. Центральні райони
Viasat Nature

Viasat Nature

У ЗАПИСІ
2013Шоу, Документальні, Природа, Данія
SD51 хвилина

Це захоплююче шоу, яке досліджує найвіддаленіші та найнезвичайніші куточки дикої природи Таїланду. Кожен епізод пропонує неймовірну можливість зануритися у відчайдушні природні ландшафти цієї країни та вивчити її унікальну флору та фауну. Шоу демонструє життя тварин, які пристосувалися до екстремальних умов, таких як гірські хребти, тропічні ліси, водні масиви та мангрові болота. Від елегантних слонів і тигрів до екзотичних птахів і рідкісних видів риб — кожен епізод пропонує унікальний погляд на багатство дикої природи Таїланду. Крім того, шоу висвітлює важливі екологічні питання та виклики, з якими стикаються ця природна екосистема через вплив людської діяльності. "Дикий Таїланд" не лише розкриває красу і різноманіття тайської природи, але й надихає до збереження цих унікальних середовищ для майбутніх поколінь.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.