37 випуск. Пошуки Ковчега Завіту
History HD

History HD

У ЗАПИСІ
2023Шоу, Містика, США
HD44 хвилини

Що таке "померлі місця", в яких з лякаючою регулярністю зникають мандрівники та дослідники? Які таємниці зберігають у собі такі шедеври архітектури, як Піраміда Хеопса та дещо менш вивчені Кораловий замок та гвинтові сходи у католицькій каплиці Лоретто? Чи може наука пояснити походження величної скелі Вежа Диявола? Все це та багато іншого обговорить ведучий програми, популярний канадський актор та письменник Вільям Шетнер.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.