6 випуск. 2 сезон
Discovery

Discovery

У ЗАПИСІ
2018Шоу, Реаліті-шоу, Розважальні, Розважальні шоу, Великобританія
SD56 хвилин

Найвідоміший британський антиквар Дрю Прітчард шукає найкращих експертів з відновлення та реставрації своїх знахідок. У кожному епізоді ведучі шоу досліджують різні об'єкти, які потребують відновлення, від меблів та предметів побуту до архітектурних елементів та мистецьких шедеврів. Команда експертів і реставраторів вживає всіляких зусиль, щоб привести ці цінні артефакти до стану, близького до їхнього первісного вигляду, зберігаючи при цьому їхню історичну цінність і унікальний характер. Кожен крок у процесі реставрації показується детально, включаючи аналіз стану предмета, вибір матеріалів, відновлення та реконструкцію.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.