Кохання під домашнім арештом (Love Under House Arrest)
4ever Drama HD

4ever Drama HD

У ЗАПИСІ
2019Фільми, Комедії, Драми, Італія
HD87 хвилин

Страховий агент Ренато — дуже скромний хлопець, який все своє життя соромився доглядати дівчат. Але все перевертається з ніг на голову, коли він дізнається, що його нова сусідка по дому, фатальна красуня Ганна, опиняється під домашнім арештом. У будинку, де вони мешкають, немає інших чоловіків, і він попри все вирішує діяти. Ось тільки в коханні немає безпечних шляхів, і ситуація швидко набуває несподіваного обігу для них обох.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.