1 випуск. Катастрофа бронзового віку
Viasat History HD

Viasat History HD

У ЗАПИСІ
2021Шоу, Історичні, Історичні, Документальні, Великобританія
SD52 хвилини

Це історичне шоу, яке глибоко заглиблюється в найважливіші аспекти становлення цивілізацій по всьому світу. У шоу розкриваються ключові моменти інновацій, технологій, культурних трансформацій і соціальних змін, які сприяли розвитку людського суспільства тисячі років тому. За допомогою захоплюючих археологічних відкриттів, історичних документів та новітніх технологій можна дізнатися, як людство перейшло від простих суспільних форм до складної індустріальної та технологічної сучасності.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.