4 випуск. Прокляття дракона
Viasat History HD

Viasat History HD

У ЗАПИСІ
2018Шоу, Історичні, Історичні, Документальні, Канада
SD22 хвилини

Це захопливе документальне шоу, яке досліджує загадкові історії різних сімей, в яких сталися надзвичайні трагедії або неймовірні події. Кожен епізод розкриває таємниці, які оточують ці сім'ї, їхні загадкові долі та незвичайні обставини, що призвели до катастрофічних подій. За допомогою експертних досліджень, свідчень очевидців та архівних матеріалів, команда шоу розбирається в деталях кожної історії. Вони докладно розглядають можливі причини та обставини, що призвели до прокляття цих сімей, виявляючи невідомі факти і підводячи до нових висновків.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.