1 випуск. 1 сезон. Перегони за залізницю
Viasat History HD

Viasat History HD

У ЗАПИСІ
2021Шоу, Історичні, Історичні, Документальні, Пізнавальні, США
SD41 хвилина

Це захопливе науково-популярне шоу, яке досліджує найвизначніші інженерні досягнення, які вплинули на сучасний світ. Кожен епізод цього шоу присвячений розгляданню історії та технологій за проєктами, які змінили життя мільйонів людей. Завдяки глибоким дослідженням і ексклюзивним інтерв'ю з провідними інженерами і науковцями, можна отримати можливість дізнатися, як саме було реалізовано такі проєкти, як, наприклад, будівництво Єгипетських пірамід, розробка перших суперкомп'ютерів чи створення мережі інтернет.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.