Левеня Сімба в Нью-Йорку (Simba Junior goes to new york)
Cine+ Kids HD

Cine+ Kids HD

У ЗАПИСІ
2000Мультфільми, Дитячі, Повнометражні, Італія
HD94 хвилини

У царстві Короля Джунглів все спокійно. Дитинчата різних тварин мирно грають один з одним, всі разом вчаться у мудрого Філіна. Та одного разу туристи з Америки насильно відвезли з собою маленького цуцика Чемпіона, друга левеняти Сімби, сина Короля Джунглів. Левеня розповідає про це своєму батькові, і Сімба-старший приймає рішення відправити за Чемпіоном в Америку загін тварин, який сам і очолює.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.