Жертви вікінгів
Viasat History HD

Viasat History HD

У ЗАПИСІ
2020Шоу, Документальні, Історичні, Історичні, Німеччина
SD52 хвилини

Це унікальний документально-історичний фільм, який розкриває таємниці і життя людей, які стали жертвами набігів вікінгів. У фільмі вивчаються не лише військові походи вікінгів і їхні завоювання, але і повсякденне життя та культура тих, кого вони захоплювали і з ким вони взаємодіяли. За допомогою археологічних знахідок, історичних документів і реконструкцій, дослідники відтворюють життя людей, які стали жертвами цих безжальних воїнів, розкриваючи їхні долі та небезпечні пригоди. Кожен кадр пропонує унікальну можливість краще зрозуміти історію і вплив вікінгів на формування Європейського середньовіччя.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.