4 випуск. У сім'ї та поза законом
Investigation Discovery HD

Investigation Discovery HD

У ЗАПИСІ
2018Шоу, Документальні, Кримінал, США
HD57 хвилин

Це шоу, яке висвітлює реальні випадки шахрайства, обману та ошуканої довіри. Кожен епізод шоу розповідає історії людей, які стали жертвами різних видів шахрайства, кримінальних схем та маніпулювання емоційними аспектами, які можуть мати смертельні наслідки. Ведучі та експерти шоу аналізують кожен випадок з різних сторін, розкриваючи найтонші моменти, які можуть здаватися безпечними, але стануть невпізнанними і жахаючими. Шоу також висвітлює процеси розслідування та правосуддя, які відбуваються після виявлення злочину, і показує, як справедливість може бути відновлена або компенсована постраждалим.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.