1 випуск. 10 сезон. Виїзний тур: Протистояння у Техасі
History HD

History HD

У ЗАПИСІ
2023Шоу, Реаліті-шоу, США
HD41 хвилина

Найкращі майстри-зброярі змагаються один з одним, відтворюючи старовинну холодну зброю. Вони настільки круті, що вся та бойова зброя та різні інструменти, які вони створюють, повинні бути не просто красивими та вражаючими, але ще й дієвими та корисними. Різноманітність різних видів холодного озброєння дуже багато. Ковалі не обмежуються лише одним матеріалом чи стилістикою, намагаючись вразити здивовану публіку чимось незвичайним та дивовижним. Всі ці творіння стануть надбанням музеїв або вирушать на продаж.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.