Історія Матері-Землі: розкрита Гея
Viasat History HD

Viasat History HD

У ЗАПИСІ
2021Шоу, Історичні, Історичні, Документальні, Великобританія
SD50 хвилин

У фільмі відома історикиня Беттані Г'юз вивчає різноманітні аспекти історії та культурного значення Матері-Землі в різних культурах світу, зокрема у грецькій міфології, де Гея вважалася персоніфікацією Землі та матір'ю всього живого. Її завдання розкрити як історичні, так і сучасні інтерпретації Геї, зокрема її важливе місце у сучасних екологічних та філософських дискусіях. Беттані Г'юз пропонує заглибитися в міфологічні корені і символіку, пов'язану з цією архетипічною фігурою, і зрозуміти її вплив на культурні уявлення про природу та людське існування.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.