2 випуск. 1 сезон. Александрія, мавзолей Клеопатри
Viasat History HD

Viasat History HD

У ЗАПИСІ
2023Шоу, Документальні, Історичні, Франція
SD52 хвилини

Гробниця останньої цариці Єгипту так і не була знайдена, незважаючи на пошуки експертів століттями. Тепер ми можемо наблизитися до того, щоб нарешті знайти найважливіше місце в Стародавньому Єгипті. Клеопатра була дочкою короля, матір’ю, сестрою та була в центрі політичних інтриг. Вона вчинила самогубство в Олександрії, щоб уникнути вигнання до Риму, але, незважаючи на її владу та становище, місце її останнього спочинку досі невідоме.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.