Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (X-Men: Days of Future Past)
2014Фільми, Шоу, Спорт, Бойовики, Фантастика, Зарубіжні, Комікси, Великобританія, США
HD141 хвилина

В недалекому майбутньому мутанти близькі до винищування роботами-мисливцями на мутантів Вартовими. Єдина надія для мутантів вижити - запобігти низці фатальних подій, що призвели до появи Вартових. За допомогою своїх здібностей, Кітті Прайд переміщує свідомість Росомахи в його молоде тіло в 1973 рік. У минулому все виявляється не так райдужно: молодий Професор Ікс остаточно розчарований в своїх ідеях, Магнето міститься у в'язниці глибоко під землею, а людство не знає як реагувати на широку появу мутантів...

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.