Петля часу (Looper)
2012Фільми, Бойовики, Фантастика, Зарубіжні, Китай, США
HD114 хвилин

У 2074 році контроль з боку держави став настільки жорстким, що зникла будь-яка можливість приховати вбивство людей. А потреба в цьому, як і раніше залишилася нагальною. Тому ті, кому це було потрібно, за допомогою машини часу, відправляли майбутніх жертв в минуле - в 2044 рік, коли народ "валили" практично безкарно. І там, спеціально навчені кілери, за винагороду, зрозуміло, "затягували" петлю часу на шиї жертви. Однак, поєднання майбутнього і минулого - заняття непередбачуване. І коли раптом зустрічаєш сам себе із завданням знищити одного з двох - дуже просто можна перехвилюватися.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.