Ласкаво просимо, або Стороннім вхід заборонено (Welcome, or Entrance Forbidden)
1964Фільми, Комедії, Сімейні, СРСР
HD89 хвилин

Піонер Костя Іночкін, будучи в піонерському таборі, переплив річку і опинився на забороненій для відвідувань території, за що і був вигнаний його начальником товаришем Диніним. Не бажаючи доводити бабусю до інфаркту своїм достроковим прибуттям, хлопчик таємно повертається в табір, де піонери так само таємно утримують його і вживають усіх заходів, щоб не відбувся батьківський день. Адже саме в цей день Костіна бабуся заявиться в табір.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.