4 випуск. 1 сезон. Підкоп під стіною
History HD

History HD

У ЗАПИСІ
2023Шоу, Документальні, Зарубіжні, США
HD44 хвилини

Легендарний американський актор і режисер Морган Фрімен розповідає про наймасштабніші втечі, скоєні з різних в'язниць, включаючи пенітенціарні установи Алькатрас і Даннемору, державну в'язницю Піттсбурга та багато інших місць ув'язнення. За допомогою інтерв'ю з ув'язненими, їхніми родичами та співробітниками тюремних установ, які намагалися запобігти ретельно спланованим втечам, Морган Фрімен та знімальна команда відтворюють події, завдяки яким злочинцям вдалося втекти з найнеприступніших в'язниць світу.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.