TikTok / Instagram / Facebook: як залишатися в тренді у 2020 (жестовою мовою)
Серія 1

Серія 1

Серія 2

Серія 2

Серія 3

Серія 3

Серія 4

Серія 4

Серія 5

Серія 5

Серія 6

Серія 6

Серія 7

Серія 7

Серія 8

Серія 8

2020Шоу, Пізнавальні, Україна
Full HD

Ви дізнаєтеся, що таке TikTok, Instagram і Facebook, розберетеся, для чого вони потрібні, як із ними працювати та яку соціальну мережу вибрати для себе, як без професійних навичок створювати якісні фото та відео, чому ТікТок змусив танцювати весь світ, що таке таргетована реклама, як вона допоможе дізнатися про вас, як за допомогою тільки смартфона заробляти гроші, як соціальні мережі змінили правила бізнесу — про все це розкажуть лідери українського ринку. Участь в освітньому серіалі взяли 14 блогерів і експертів: Марина Ковтун, Лєра Дідковська, Андрій Трушковський, Валерія Толочина, Роман Свечкоренко, Дмитро Дір, Юрій Петров, Сергій Лесько, Роман Кондратюк, Олексій Середа, Данило Пономаренко та інші. Цей освітній серіал — спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації та Senate Agency за підтримки бренда Gelius. Щоби пройти тестування й отримати електронний сертифікат про проходження курсу, відвідайте Національну онлайн-платформу Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/.

Стрічка презентована у версії із сурдоперекладом для людей зі слабким слуховим сприйняттям.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Українська
Контент надано, MEGOGO

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.