Таємний знак (An Invisible Sign)
2010Комедії, Драми, Зарубіжні, США
Full HD96 хвилин

Маленька Мона дуже любила свого батька, талановитого математика. Коли у батька несподівано виявили ознаки психічного захворювання, Мону захопили цифри, за допомогою яких вона намагалася запобігти хворобі і контролювати мінливість непередбачуваного світу. Коли Мона подорослішала, то так і не позбулася старих забобонів і дивацтв у поведінці, але її любов до математики переросла у професію вчителя в початковій школі. Ця робота, яку вона одночасно і любить, і боїться, допомагає їй відкритися і вийти з захисної раковини. Вона виявляється талановитим педагогом, який своїм гумором і уявою вміє заманити дітей та прищепити їм любов до навчання. Вона допомагає їм вирішувати не тільки математичні задачки, але і їхні не дитячі проблеми.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Російська, Грузинська
Субтитри
Російська, Українська, Грузинська, Киргизька, Румунська, Азербайджанська
Контент надано, MEGOGO

Дивіться також

Все гаразд (Everything Must Go)

Все гаразд

Екстракт (Extract)

Екстракт

Одержимість (Whiplash)

Одержимість

28 спалень (28 Hotel Rooms)

28 спалень

Третій акт (The Magic of Belle Isle)

Третій акт

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.