Таємниця (The Mistery)
1963Пригоди, СРСР
SD63 хвилини

Генка, Дімка, Пашка і Сенькін – нерозлучні друзі. Кілька років поспіль вони їздять відпочивати в один і той же табір, ходять у похід одним і тим же маршрутом. Надія на оригінальне проведення часу спалахує у зв'язку з призначенням нового вожатого Андрія, але швидко гасне, бо хлопець зайнятий своїми справами. Хлопці утікають із загального маршруту і вирушають до Синь-Озера, де нібито повинні бути поклади руди національної важливості. Замість руди вони знаходять легендарний танк часів ВВВ. У цей час загін змінює свій маршрут і знаходить втікачів. Разом вони вирішують розшукати і дізнатися імена героїв-танкістів.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Російська
Контент надано, MEGOGO

Дивіться також

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.