«Тигри» на льоду ("Tigers" on the Ice)
1971Спортивні, СРСР
SD77 хвилин

Зіна і Гнат – близнюки. Дівчинка – відмінний фігурист і захоплюється акторським мистецтвом, а хлопчик вступає у хокейну команду, щоб довести всім, що він не слабак, яким його вважають. Він тренується до сьомого поту, щоб стати одним із кращих, і йому це вдається. Та під час важливих змагань Гнат не може бути присутнім. Рідна сестра приходить на допомогу своєму братові, щоб зіграти за нього і привести команду до перемоги.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Російська
Субтитри
Російська
Контент надано, MEGOGO

Дивіться також

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.