За щучим велінням (By the Pike's Will)
1984, СРСР
SD16 хвилин

Якось Ємеля, простий сільський хлопець, зловив в ополонці щуку. Вона дарувала йому виконання всіх його бажань. З цього дня не доводилося Ємелі працювати, адже досить було йому вимовити «за щучим велінням, за моїм хотінням», як все одразу збувалося. Ємеля потрапив навіть до царя, закохавши в себе його доньку, Марію-царівну. Цар наказав жорстоко вчинити із закоханою парою, але сила Ємелі обернула все зовсім в іншу сторону.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Російська
Субтитри
Російська, Українська
Контент надано, MEGOGO

Дивіться також

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.