Політ довжиною з життя (Winged Creatures)
2008Кримінал, Драми, Зарубіжні, США
Full HD96 хвилин

Шестеро людей випадково вціліли після того, як один чоловік увійшов до кафе і, застреливши кількох, покінчив із собою. Однак відчути щастя, що вони вціліли, зовсім не просто, оскільки все одно вони учасники і жертви. Кожен із них побачив грань між життям та смертю. Їхня свідомість змінилася незалежно від їхнього бажання. І тепер, заради істинного порятунку, їм заново потрібно вчитися дивитися в обличчя страхові, дякувати за те, що у них є, бути вищими за всі земні гріхи, дарувати сили іншим та уникати спокус...

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Українська, Литовська, Російська
Субтитри
Російська, Українська, Грузинська, Киргизька, Румунська, Естонська, Англійська, Азербайджанська
Контент надано, MEGOGO

Дивіться також

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.