День дурня (All Fools' Day)
2014Фільми, Комедії, Пригоди, Росія
HD90 хвилин

Ванька працює швейцаром у елітному готелі. У нього немає грошей і перспектив. Проте є борги, які з нього твердо має намір вибити агент колекторської служби. Переляканий хлопець прикидається сином багатого агропромисловця і відвозить нежданого візитера, нібито на ферму батька. Дорогою вони потрапляють в аварію, а щасливий випадок приводить їх в містечко, де продажні чиновники приймають їх за столичних слідчих. І це шанс для Ваньки поліпшити свої справи.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Грузинська, Російська
Субтитри
Російська, Українська, Киргизька
Контент надано, MEGOGO

Дивіться також

Друзі друзів (Friends of Friends)

Друзі друзів

Грецький горішок

Грецький горішок

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.