Місце зустрічі змінити не можна (The Meeting Place Cannot Be Changed)
Серія 1

Серія 1

Серія 2

Серія 2

Серія 3

Серія 3

Серія 4

Серія 4

Серія 5

Серія 5

1979Пригоди, Кримінал, СРСР
Full HD72 хвилини

Після повернення з фронту бойовий офіцер-розвідник Шарапов направлений на роботу в МУР. Не звиклий бачити потенційних злочинців у кожному своєму співвітчизнику, заради життя яких він не беріг свого, Шарапов проходить жорстку школу аса «забійного відділу» капітана Жиглова. Жиглов знає свою справу, вміє не упустити свій шанс. А якщо шансу немає – створює його сам, спростивши складну формулу Закону до найпростішого – «злодій повинен сидіти у в'язниці». Злочинці нахабні, безжалісні й жорстокі. Щоб знешкодити їх потрібне вміння, рішучість та особиста мужність. Та чи є місце милосердю? Шарапов вірить, що є...

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Російська
Субтитри
Англійська, Грузинська, Киргизька, Румунська, Російська, Українська
Контент надано, MEGOGO

Дивіться також

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.