Янголи війни (War Angels)
Серія 3

Серія 3

2012Серіали, Бойовики, Військові, Україна
Full HD

Друга світова війна. У центрі подій дитячий спецтабір. Він розташований на окупованій німецькими фашистами радянській території у лісовій сільській місцевості. Діти 4-5 років є матеріалом для медичних та інших дослідів, необхідних Рейху. На цьому тлі розгортається життя людей, залишених у німецькій окупації – прості жителі села, поліцаї, група загублених під час відступу бійців Червоної армії, жінки, старі, діти. Жорстока, диявольська м'ясорубка людських доль, у якій люди знищують людей, не шкодуючи нікого – навіть янголів.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Литовська, Російська
Субтитри
Російська, Українська
Контент надано, MEGOGO

Дивіться також

Янголи війни (War Angels)

Янголи війни

Дикий округ (Distrito Salvaje)

Дикий округ

Командос (Commandos)

Командос

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.