Янголи війни (War Angels)
Серія 1

Серія 1

Серія 2

Серія 2

Серія 3

Серія 3

Серія 4

Серія 4

2012Бойовики, Військові, Україна
Full HD

Друга світова війна. У центрі подій дитячий спецтабір. Він розташований на окупованій німецькими фашистами радянській території у лісовій сільській місцевості. Діти 4-5 років є матеріалом для медичних та інших дослідів, необхідних Рейху. На цьому тлі розгортається життя людей, залишених у німецькій окупації – прості жителі села, поліцаї, група загублених під час відступу бійців Червоної армії, жінки, старі, діти. Жорстока, диявольська м'ясорубка людських доль, у якій люди знищують людей, не шкодуючи нікого – навіть янголів.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Литовська, Російська
Субтитри
Російська, Українська
Контент надано, MEGOGO

Дивіться також

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.