ТіДжей Міллер

ТіДжей Міллер

TiDzhej MillerАктор

Тодд Джозеф «Ті Джей» Міллер (англ. Todd Joseph Miller; нар. 4 червня 1981) – американський актор. ТіДжей Міллер навчався акторської майстерності в Оксфорді (Англія) і цирковому мистецтву в Frichess Theatre Urbain. Після чого виступав у комедійних шоу в Чикаго і Нью-Йорку. З 2007 року живе в Лос-Анджелесі. Знявся у таких фільмах, як «Монстро», «Занадто крута для тебе», «Втеча з Вегасу», «Мандри Гуллівера».

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.