Безкоштовний

5 пристроїв

Україна

90+ HD каналів
5000+ фільмів
5 пристроїв
Потрібна допомога? Зв'язатися з нами

Допомога і питання

Відповідаємо простими словами на ваші питання.

Що таке youtv?

youtv - це український телевізійний сервіс, який працює на смартфонах та планшетах на базі операційних систем Android та iOS, на Smart телевізорах на базі операційних систем Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG), на медіаплеєрах на базі Android TV. Також наше телебачення можна переглядати на сайті youtv.ua.

Як оформити передплату?

Оформити передплату можна з будь-якого пристрою, на якому встановлено додаток youtv або на сайті youtv.ua в розділі "Передплати". Необхідно обрати бажаний пакет каналів та період оплати. Далі потрібно внести дані Вашої банківської карти та підтвердити оплату. Підключення пакету каналів відбувається відразу після здійснення оплати.

Як підключити ще один пристрій до діючої передплати?

Вам достатньо встановити додаток youtv на бажаний пристрій та виконати вхід з того ж акаунту (електронної пошти), на якій у Вас є активна передплата. Таким чином Ви можете одночасно активувати та переглядати улюблені телеканали у нашому сервісі на п’яти пристроях.

Що робити, якщо додаток не відкривається?

Найпершим чином потрібно вимкнути на одну хвилину пристрій, на якому встановлено youtv та/чи wi-fi роутер. Перевірте оновлення додатку youtv в магазині додатків. Впевніться, що додаток youtv працює на інших пристроях. Якщо не вдається самостійно виправити ситуацію, зверніться в службу технічної підтримки youtv.

Що робити, якщо забув пароль?

Для відновлення паролю потрібно відкрити сайт youtv.ua та у розділі "Вхід" обрати пункт "Забули пароль". Далі потрібно прописати адресу електронної пошти, з якої Ви реєструвалить в youtv, і наша система відправить Вам лист із посиланням на створення нового паролю.

Чи можу я скасувати автоматичне продовження передплати в будь-який час?

Так, Ви можете скасувати автоматичне продовження передплати в будь-який час в особистому кабінеті користувача. При цьому у Вас залишається доступ до безкоштовних каналів на постійній основі та оплачених каналів до кінця дії оплаченого періоду.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.