Безкоштовний

Інформаційні канали
Пізнавальний контент
5 пристроїв одночасно

Україна

Національні українські ТОП канали
Шоу, фільми, серіали
Новини та пізнавальний контент
5 пристроїв одночасно
Потрібна допомога? Зв'язатися з нами

Допомога і питання

Відповідаємо простими словами на ваші питання.

Що таке youtv?

youtv - це український телевізійний сервіс, який працює на смартфонах та планшетах на базі операційних систем Android та iOS, на Smart телевізорах на базі операційних систем Android TV та Tizen (телевізори Samsung), на медіаплеєрах на базі Android TV, а також найближчим часом буде доступне завантаження на LG телевізорах. Також наше телебачення можна переглядати на сайті youtv.ua.

Як оформити підписку?

Оформити підписку можна з будь-якого пристрою, на якому встановлено додаток youtv або на сайті youtv.ua в розділі "Підписки". Необхідно обрати бажаний пакет каналів та період оплати. Далі потрібно внести дані Вашої банківської карти та підтвердити оплату. Підключення пакету каналів відбувається відразу після здійснення оплати.

Як підключити ще один пристрій до діючої підписки?

Вам достатньо встановити додаток youtv на бажаний пристрій та виконати вхід з того ж акаунту (електронної пошти), на якій у Вас є активна підписка. Таким чином Ви можете одночасно активувати та переглядати улюблені телеканали у нашому сервісі на п’яти пристроях одночасно.

Що робити, якщо додаток не відкривається?

Найпершим чином потрібно вимкнути на одну хвилину пристрій, на якому встановлено youtv та/чи wi-fi роутер. Перевірте оновлення додатку youtv в магазині додатків. Впевніться, що додаток youtv працює на інших пристроях. Якщо не вдається самостійно виправити ситуацію, зверніться в службу технічної підтримки youtv.

Що робити, якщо забув пароль?

Для відновлення паролю потрібно відкрити сайт youtv.ua та у розділі "Вхід" обрати пункт "Забули пароль". Далі потрібно прописати адресу електронної пошти, з якої Ви реєструвалить в youtv, і наша система відправить Вам лист із посиланням на створення нового паролю.

Чи можу я скасувати автоматичне продовження підписки в будь-який час?

Так, Ви можете скасувати автоматичне продовження підписки в будь-який час в особистому кабінеті користувача. При цьому у Вас залишається доступ до безкоштовних каналів на постійній основі та оплачених каналів до кінця дії оплаченого періоду.

youtv - завжди з тобою

Спробуйте усі переваги користування сучасним ОТТ телебаченням!

Пізнавально

Пізнавально

360+ телеканалів на будь-який смак: преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі.

Просто

Просто

Простий дружелюбний інтерфейс додатку.

Вигідно

Вигідно

За однією оплатою перегляд з 5 пристроїв одночасно.

Зручно

Зручно

Перегляд зі смартфонів, платншетів, TV, ПК будь-де, де є Інтернет покриття.

Зручні додатки

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.