Вільям Болдуїн

Вільям Болдуїн

William BaldwinАктор

Вільям Болдуїн народився 21 лютого 1963 року в Лонг Айленді, американський штат Нью-Йорк. Виріс хлопчик у сім'ї ірландських католиків, матері Керол Мартінео Болдуїн і батька Александра Рея Болдуїна-молодшого — вчителя місцевої школи. У матері Вільяма був діагностований рак, і він згодом став президентом і одним з найактивніших діячів фонду боротьби з раком. Вільям закінчив Державний Університет у Нью-Йорку, де, як і старший брат, Алек Болдуїн, вивчав політичні науки, але, ймовірно, виявився занадто сором'язливим для державного діяча і вдарився в модельний бізнес. Ось тут-то сором'язливість йому не завадила. Вільям, якого родина й оточення називали Біллі, з дитячих років любив спорт і брав участь у різних спортивних змаганнях. Будучи студентом середньої школи «Alfred G. Berner High School», юнак приєднався до шкільної команди з футболу і бейсболу. Крім того, Вільям займався боротьбою. Успіх же його знаменитого брата Алека спонукав його зробити кроки назустріч акторській кар'єрі.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.