Пол Дано

Пол Дано

Paul DanoАктор, Режисер, Продюсер, Сценарист

Пол Франклін Дано народився 19 червня 1984 року в Нью-Йорку, США. Батьки Гледіс (в дівоцтві Піпп) і Пол Дано. Перші кілька років він прожив у Нью-Йорку. Потім сім'я переїхала в Нью-Канаан, штат Коннектикут і зрештою оселилася у Вілтоні. Там Дано закінчив школу, після чого навчався в коледжі Юджина Ланга.

Грати в театрі почав вже в дитячому віці. У віці 12 років дебютував у п'єсі «Пожнеш бурю». У цій постановці грали Джордж Кемпбелл Скотт і Чарльз Дернінг. У 17 років Пол Дано зіграв свою першу головну роль у фільмі «Брехня». Після цього він знімався в різних кінопроектах. Критики особливо відзначили його хорошу гру у фільмі «Нафта». Нині Дано продовжує зніматися в різних фільмах, переважно незалежних. Крім того він грає в декількох театральних постановках на Бродвеї. Крім акторської діяльності Пол Дано є гітаристом і вокалістом групи «Мук». Журнал «Rolling Stone» включив Дано в список кращих гітаристів 2007 року.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.