Брендан Глісон

Брендан Глісон

Brendan GleesonАктор

Народився і виріс в Дубліні. Після закінчення школи навчався в Дублінському університетському коледжі, потім в Королівській академії драматичного мистецтва в Лондоні. Після закінчення навчання грав у лондонських театрах, отримав популярність своїми ролями у постановках п'єс Шекспіра і Чехова.

Пізніше повернувся до Дубліна, де працював шкільним вчителем, викладав англійську мову і драматичне мистецтво.

Вперше з'явився в кіно в 34 роки, отримавши роль в телевізійному фільмі. Згодом зіграв більш ніж у шістдесяти фільмах.

Брендан захоплюється грою на скрипці. Є дружина Мері. Його брат, Баррі Глісон – відомий співак. Його сини Баррі і Домнал Глісон – теж актори.

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.