Тільда ​​Свінтон

Тільда ​​Свінтон

Tilda SwintonАктор

Актриса народилася 5 листопада 1960 року в Лондоні в родині сера Джона Свінтона, 7-го лорда Кіммергема, і леді Джудіт Бальфур Кіллен, родом з Австралії. Дитинство Тільди пройшло в Німеччині, де в чині генерал-майора британських збройних сил служив її батько. Як і багато інших англійських актрис, Тільда Свінтон (Суїнтон) почала свою кар'єру під час навчання в університеті, в студентському театрі. Після закінченні його вона вирішила зв'язати своє життя з театром і почала брати участь в авангардних постановках, в кіно ж актриса дебютувала одразу яскраво — у фільмі «Караваджо» Дерека Джармена. З цієї ролі почалася її кар'єра в кіно, і починаючи з роботи з Джарменом, Свінтон знімалася в основному в авторському кіно. Одне з небагатьох виключень — її роль у «Лев, Чаклунка і Чарівна шафа» і в «Майклі Клейтоні», за роль в якому вона отримала «Оскар».

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.