П'єр Рішар

П'єр Рішар

Pierre RichardАктор

Народився 16 серпня 1934 року в родині текстильного промисловця. Виховувався в родині свого діда, нащадка старовинного аристократичного роду, який жив на півночі Франції. Після досягнення повноліття П'єр Рішар поїхав до Парижа вступити на драматичні курси, проти чого виступав його дід. Це послужило приводом для розриву з сім'єю.

Йому вдалося вступити на знамениті драматичні курси Шарля Дюллена (фр. Charles Dullin), а потім він проходив стажування у Жана Вілара. Проте в театрі йому не щастило; йому завжди давали ролі другого плану.

Наприкінці 1970-тих років П'єр Рішар заснував свою компанію «Фіделін фільм», що займалася виробництвом і прокатом фільмів, а також випуском пластинок з піснями самого П'єра. < p> Крім власної кіностудії П'єр Рішар, за порадою свого друга Жерара Депардьє, придбав виноградники на півдні Франції. Щорічно ним виставляється на продаж кілька десятків тисяч пляшок вина, яке експортується до Бельгії.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.