Пол Радд

Пол Радд

Paul RuddАктор, Сценарист

ародився 6 квітня 1969 року в окрузі Пассайк (Нью-Джерсі), в родині євреїв, що іммігрували з Англії. Його батько, Майкл, був одним з керівників невеликої авіакомпанії, а мати, Ґлорія, працювала менеджером в телецентрі. Пол виріс в Оверленд Парку, Канзас, вчився в Університеті Канзасу.

Дебютував у фільмі «Безглузді». Далі були: «Правила виноробів», «Ромео + Джульєтта», роль чоловіка Фібі в серіалі «Друзі», численні ролі на телеекрані, а також у комедіях Джадда Апатоу і Сета Рогена.

У 2003 році Пол одружився на Джуді Ягер, з якою зустрічався 5 років. У 2005 році у пари народився первісток Джек. Вони живуть на Манхеттені, але Пол багато часу проводить на зйомках у Лос-Анджелесі.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.