Ліам Гемсворт

Ліам Гемсворт

Liam HemsworthАктор

Ліам Гемсворт (Хемсворт) народився 13 січня 1990 року в Мельбурні, Австралія. Він молодший з трьох синів Крейга і Леоні Гемсворт. Старші брати Ліама, Кріс Гемсворт і Люк Гемсворт, також стали акторами і допомагають Ліаму в його творчому шляху.

Коли Ліаму було 8 років, він і його сім'я переїхали на маленький острів Філіп. У березні 2009 року Гемсворт переїхав до Сполучених Штатів, щоб продовжити свою кар'єру там. Він і його брат Кріс залишилися в гостьовому будинку агента Кріса Вільяма Ворда, перш, ніж орендувати свою власну квартиру в Лос-Анджелесі, де вони проживають нині.

Довгий час Ліам зустрічався зі своєю колегою по фільму «Остання пісня» Майлі Сайрус. У той час як ЗМІ стверджують, що вони зустрічалися принаймні з серпня 2009, Ліам і Майлі заперечували це. У березні 2010 Сайрус визнала, що вони зустрічалися десять місяців. У серпні 2010 року вони розійшлися, а у вересні, коли Майлі повернулася в Лос-Анджелес, пара возз'єдналася. На початку листопада було оголошено, що вони розійшлися знову, але в квітні 2011 року пара знову оголосила про возз'єднання. За чутками причиною цього став приклад батьків Майлі, які після перерви у стосунках вирішили не розлучатися.

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.