Рене Руссо

Рене Руссо

Rene RussoАктор

Свою карьеру в шоу-бизнесе Рене начала в качестве фотомодели.

Впервые на телеэкранах она появилась в 1987 году в сериале «Sable». А спустя 2 года дебютировала в фильме «Высшая лига».

На 2005 год снялась более чем в 20 картинах. Свои самые большие гонорары получила за картины «Смертельное оружие 4» (3 000 000 долларов) и «Афера Томаса Крауна» (5 000 000 долларов). Выступила в качестве продюсера фильма «Деньги на двоих».

Замужем (1992) за Деном Гилроем (сценарист), с которым познакомилась на съемках фильма «Беглец». Дочь Роза родилась в августе 1993 года.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.