Кен Ло

Кен Ло

Ken LoАктор

19 березня 1957 року народився Кен Ло (англ. Ken Lo; кит: 盧惠光) – гонконзький і американський кіноактор.

У 1975 році разом з сім'єю перебрався з Лаосу в Таїланд. Практично відразу після переїзду Кен почав займатися тайським боксом. Його успіхи в цьому виді спорту виявилися настільки високі, що в 1978 році він отримав титул чемпіона серед непрофесіоналів. У 1980 році в пошуках роботи Кен переїхав до Гонконгу, де влаштувався простим робітником на промислову фабрику. Потім деякий час працював гідом, знайомлячи туристів з пам'ятками Гонконгу. Він практично перестав тренуватися.

У світ кіно Кен Ло потрапив в 1985 році, коли взяв участь у зйомках фільму «Робочий клас» режисера Цуй Харка. У цій картині йому дісталася невелика роль (Кен зіграв у фінальній сутичці з головним героєм). Наступна його робота – зйомки в картині «Підставлений», де головну роль виконав Брендон Лі. У цій стрічці Кен постав в образі бандита. Крім цього, він виступив в якості дублера самого Брендона і Шинг Фуй-Вона.

У 1986 році відбулася зустріч, яка стала поворотною в долі Кена Ло. Він познайомився з Джекі Чаном. Чан дізнався, що на рахунку актора-початківця є вже кілька кіноробіт, пов'язаних з бойовими мистецтвами, і запропонував йому бути дублером у фільмі «Проект "А"». Після завершення роботи над картиною Джекі Чан запросив Ло приєднатися до решти членів його каскадерської групи і взяв його на роботу як особистого охоронця і дублера.

Відтоді Кен знімається практично у всіх фільмах Чана. Лише зрідка йому вдавалося вирватися зі щільного графіка, щоб взяти участь у гонконзьких екшн-фільмах, де Ло грав більш серйозні ролі: «Devil Hunters», «Final Justice». Пізніше і Джекі Чан довірив Кену невелику роль нациста в картині «Обладунки Бога 2», а потім і в стрічці «П'яний майстер 2». Також Кен Ло знявся у фільмах «Циркачі», «Легендарний вбивця», «Все добре, що добре закінчується», «Погана кров».

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.