Алан Каммінг

Алан Каммінг

Alan CummingАктор

Алан Каммінг народився в невеликій родині. Його мати займалася страхуванням, а батько – лісництвом. Крім Алана в родині був ще молодший син, Том, і собака, яку вони так само вважали за члена сім'ї. Вони часто змінювали місце проживання через професійну діяльність батька. Каммінг здобув освіту в Шотландській королівській академії музики і драми. Після закінчення академії, Каммінг багато працював у театрах Шотландії і брав участь у телевізійних постановках.

Алан Каммінг – один із найактивніших захисників прав ЛГБТ, він уклав одностатевий шлюб у Нью-Йорку. І це при тому, що він вже п'ять років перебував у зареєстрованому цивільному партнерстві у себе на батьківщині у Великобританії з Грантом Шаффером (Grant Shaffer).

Після закінчення академії в 1985 році Алан одружився на своїй однокурсниці Хіларі Ліон (Hilary Lyon). Пара розлучилася 8 років по тому – у 1993-му. Після розлучення Каммінг два роки зустрічався з акторкою Шаффран Берроуз (Saffron Burrows). У 1998 році актор оголосив про свою бісексуальність. Шість років він жив з театральним режисером Ніком Філіпу (Nick Philippou).

Зараз Каммінг живе в Нью-Йорку зі своїм партнером, художником-графіком Грантом Шаффером (Grant Shaffer) і двома собаками. Пара зустрічалася два роки до офіційного оформлення відносин у січні 2007 року.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.