Вілл Юн Лі

Вілл Юн Лі

Will Yun LeeАктор

Народився 22 березня 1971 року в Арлінгтоні, штат Вірджинія. Його батьки: мати Джин Джа Лі і батько Су Вонг Лі (гранд майстер тхеквондо). Родина емігрувала з Кореї. Виховання син отримав у дусі цінностей його сім'ї і в кліматі соціально-економічних реформ 80-тих років. Його близькі, переїжджаючи з місця на місце, то поміщали Лі в середовище жорстоких вулиць Бронкса, то в ідилічні гавайські береги.

Спочатку був відомий як Денні Ву у фільмі «Лезо відьом» («Witchblade»), але пізніше, в 2002-му, він потрапив у топ-лист «50 Most Beautiful People». Ця удача швидко виводить актора до успішних ролей у «Die Another Day» («Помри, але не зараз») разом з Пірсом Броснаном і Голлі Бері, «Обертового моменту» («Torque») з Мартіном Гендерсоном, «Електри» («Elektra») разом з Дженніфер Гарнер і Теренсом Стампом. Актор також легко пізнаваний за серіалом каналу FX Networks «Злодій» («Thief»), а також є одним із головних персонажів драми 2007-2008 років каналу NBC «Bionic Woman» («Біожінка»). За свою акторську кар'єру Вілл Юн Лі переграв в безлічі інших серіалів: «Закон і порядок» («Law & Order»), «Профайлер» («Profiler»), «CSI: Місце злочину» («CSI: Crime Scene Investigation»), «Агентство» («The Agency») тощо.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.