Марк Стронг

Марк Стронг

Mark StrongАктор

Марк Стронг (уроджений Марко Джузеппе Салуссоліа) народився 30 серпня 1963 року в Ізлінгтоні, районі Лондона, в італійсько-австрійській родині.

Навчався в лондонському університеті Royal Holloway, пізніше закінчив театральну школу Bristol Old Vic.

Першу роль зіграв у телесеріалі «Головний підозрюваний», де працював зі знаменитою актрисою Гелен Міррен.

З останніх помітних ролей – лорд Блеквуд у «Шерлок Холмс», Таал Сінестро в «Зеленому ліхтарі», Френк Д'Аміко у «Пипець», сер Годфрі в «Робін Гуді» і Джим Прідо в «Шпигун, вийди геть».

У більшості фільмів Стронг практично невпізнанний, оскільки змінює свій зовнішній вигляд для кожної ролі: в «Зоряному пилі» і «Трістані та Ізольді» у нього довге волосся, в «Робін Гуді» він лисий, тоді як у фільмах «Рок-н-рольщик» і «Сукупність брехні» у нього на голові звичайна шевелюра.

Озвучував капітана Тита у відеогрі «Warhammer 40,000: Space Marine».

Марк Стронг проживає на північному заході Лондона разом з дружиною Лізою Маршалл і двома синами – Габріелем (народився в березні 2005 року) і Романом (народився 5 жовтня 2007 року).

Стронг – близький друг актора Деніела Крейга, який є хрещеним батьком молодшого сина Стронга – Романа.

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.