Джастін Лонг

Джастін Лонг

Justin LongАктор

Джастін Лонг народився 2 червня 1978 року у Ферфілді. Після закінчення школи (англ. Fairfield College Preparatory School) у своєму рідному місті, Джастін продовжив навчання в знаменитому коледжі Вассара (англ. Vassar College), який готує кращих комедійних акторів, і навіть був у складі комедійної групи коледжу (англ. LaughingStock). До того, як вперше знятися в комерційному фільмі, грав у аматорських картинах своїх друзів. Знімався в знаменитому фільмі жахів «Джиперс Криперс», але все життя мріяв про серйозну драматичну роль, яку поки що отримати не вдалося. Наразі багато знімається в комедіях. Також відомий за роллю комп'ютера Mac у коротких рекламних відеороликах «Get a Mac».

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.