Стів Остін

Стів Остін

Steve AustinПродюсер

Стів Остін народився 18 грудня 1964 року в штаті Техас. Після закінчення школи Стів деякий час займався футболом, але незабаром закинув його. Стів влаштувався охоронцем в один з місцевих барів. Незабаром він почув про набір в Техаську професійну школу реслінгу під керівництвом Кріса Адамса (англ. Chris Adams). Після кількох місяців наполегливих тренувань Стів дебютував на рингу в грудні 1989 року. Якийсь час Стів виступав під справжнім ім'ям, але потім поміняв прізвище на Остін, щоб його не плутали з іншим Стівом Вільямсом на прізвисько «Доктор Смерть» (англ. Steve «Dr. Death» Williams).

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.