Девід Зайас

Девід Зайас

David ZayasАктор

Народився в Пуерто-Ріко, але виріс в Бронксі, Нью-Йорк. У ранньому віці вступив до ВПС США, після звільнення з яких став офіцером поліції в Нью-Йорку. Робота в поліції дозволила йому розвинутися як акторові і згодом отримати роботу на телебаченні й у фільмах, в основному, на ролі офіцерів поліції. Також, завдяки роботі в органах правопорядку, Зейес зміг зіграти ролі з іншого боку правосуддя, як, наприклад, роль Енеріке Моралеса, одного з найбільш помітних ув'язнених в тюремній драмі «Тюрма Оз». Протягом 28 епізодів в 2002-2003 роках герой Зейеса постає як один з найбільш жорстоких ув'язнених, показаних в цьому серіалі.

Зейес також займається музичною кар'єрою – він грає на перкусії разом з Джейсоном Мразом. З 1992 року є членом LAByrinth Theatre Company – мандрівної акторської групи, яку Зейес покинув заради проектів на телебаченні та в кінематографі. Але завдяки цій групі він урізноманітнив своє резюме епізодичними ролями в різних телесеріалах, таких як «New York Undercover» і «NYPD». Також в цю групу входила його майбутня дружина – актриса Ліза Колон-Зейес.

Зараз Зейес проживає в Лос-Анджелесі, де грає детектива Анхеля Батісту в серіалі «Декстер».

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.