Вільям Х. Мейсі

Вільям Х. Мейсі

William H. MacyАктор, Сценарист

Вільям Мейсі народився в Маямі в сім’ї льотчика Другої світової війни. У 1971 році переїхав до Чикаго, де близько зійшовся з драматургом Девідом Меметом. Працював у заснованому з Меметом чиказькому театрі, в 1985 році разом з ним влаштувався в Каліфорнії, де стояв біля витоків нової трупи Мемета, Atlantic Theatre Company. Після епізодичних появ на великому екрані в таких картинах як «Дні радіо» (1987) і «Клієнт» (1993), Мейсі був обраний на головну роль в гучній трагікомедії братів Коенів «Фарго» (1996). У зв’язку з успіхом цього фільму був запрошений у 1997 році знятися в декількох помітних кінострічках, включаючи «Шахрайство», «Літак президента», «Психоз» і «Ночі в стилі бугі».

Серед подальших фільмів за участю Мейсі – «Магнолія» (1999), «Стільниковий» (2004) і «Реальні кабани» (2007). У 2000-ні Мейсі також взяв участь у кількох телевізійних проектах, за які йому була в 2003 році двічі присуджена премія «Еммі». Зокрема, знімався в популярному телесеріалі «Швидка допомога» (у 1994-1998 роках).

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.