Елліот Гулд

Елліот Гулд

Elliott GouldАктор

Елліотт Гулд народився в Брукліні, Нью-Йорк. Його батьки були євреями, які емігрували зі Східної Європи. Популярність (і номінацію на «Оскар») Гулду принесла роль Ловця у фільмі «MASH» (1970). Згодом йому жодного разу не вдалося повторити власного успіху, і з середини 1970-х його кар'єра в кіно помітно сповільнилася. Гулд пішов на телебачення, де став зніматися в другорядних ролях. Найбільш запам'ятовується в його телекар'єрі роль Джека Геллера, батька Моніки і Роса, в серіалі «Друзі». Однак в останні роки Гулд отримав статус «ностальгічної зірки», який приніс йому комерційно успішну роль одного з товаришів Оушена у фільмі «Одинадцять друзів Оушена» і його сиквелах. Елліот Гулд був одружений тричі: 1) Барбра Стрейзанд (1963-1971). Від цього шлюбу у нього син Джейсон Гулд (теж актор). 2) Дженні Богарт (1974-1976) і (1978-1979). Двоє дітей.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.