Лі Бінбін

Лі Бінбін

Li BingbingАктор

Народилася 27 лютого 1973 у Харбіні.

Ставати актрисою у Лі спочатку бажання не було. Після закінчення школи, коли настав час вступати, друг Лі порадив вступити до Шанхайського драматичного інституту. Перший кінодебют був у фільмі Чжана Юаня «Сімнадцять років» в 1999 році. 26 серпня 2007 отримала нагороду в номінації «Краща актриса» на найпрестижнішій китайської церемонії нагородження Хуабяо за роль у фільмі «Вузол».

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.