Томас Гейден Черч

Томас Гейден Черч

Thomas Haden ChurchАктор

Народився 17 червня 1960 року в Ель-Пасо, Техас, США, в сім'ї офіцера медичної служби та домогосподарки, був третім з шести дітей. При народженні отримав ім'я Томас Річард Макміллен, виховувався під прізвищем свого вітчима – Кесада (Quesada), яке згодом змінив на Гейден Черч (Haden Church). Як стверджує Томас, обидва прізвища Гейден і Черч присутні в сімейному генеалогічному дереві.

Він виріс у Ларедо, штат Техас, і закінчив середню школу «Гарлінген» в місті Гарлінген, штат Техас, в 1979 році, після чого поступив в Університет Північного Техасу.

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.